Хочу вітчима посадити, аби їх із мамою розлучити? (повний випуск)| Говорить Україна

1 426 Vistas 164 mil

Шок на Київщині: не захотіла варити суп - вигнав на мороз? Коли малолітні сестрички прийшли до Олени на урок декоративного мистецтва, то до дому вони більше не повернулися!
Та найстрашніше зізнання дівчаток було в тому, що вітчим начебто змушував їх торкатися до його заборонених частин тіла!
Поки що дівчатка у реабілітаційному центрі, але Олена боїться, що скоро їх знову можуть повернути до дому, а вітчим досі на свободі!
Як пояснить такі звинувачення сам вітчим? Де була мати дівчат і кого захищає вона? Крапку поставить у всьому - поліграф!
Підписуйтесь на наш канал в EStitle - estitle.info/more/9KnnsPALO7nmNNXSgHFHcg.html
Сайт програми: govoryt-ukraina.tv/
Говорить Україна в Facebook: pages/Говорить-Україна/362073930502033
Говорить Україна в Instagram - govoryt_ukraina

Comentarios

 1. Anila Gaydyk
  Anila Gaydyk
  Hace un día

  Де вздумайте садити не винну людину! Краще дітей в дідом щоб відчули,що таке вставати по дзвінку їсти по дзвінку,і працювати!

 2. Anila Gaydyk
  Anila Gaydyk
  Hace un día

  Видно ,що діти брешуть...понарозказували падругі там всякі,і ця повторяє

 3. I N
  I N
  Hace 3 días

  Руслану треба тікати з цієї родини. Дівчатам ганьба

 4. SCANDAL 066
  SCANDAL 066
  Hace 3 días

  было время все делали безоговорочно и мысли не было,что это не законо,а сейчас в школе уже их учат что ничего делать не надо это мамаша должна все! вывихнула ногу сынок15 летний даже воды не принесет...к чему катимся непонятно

 5. Галина Чопик
  Галина Чопик
  Hace 3 días

  Боже ,жінко де ти підбираєш цих"чоловіків"

 6. Arina Maeva
  Arina Maeva
  Hace 4 días

  Суханов ! у моїй сімї 10 дітей і 6 річний брат мив посуд ,я мила підлогу 8 річна ,сестра в 12 років варила їсти ,і у нас були свої грядки ,бо батьки на роботі ...так що не треба говорити що діти не повинні робити хатні справи...

 7. i К
  i К
  Hace 5 días

  Вот такая подрастёт... Это сейчас ей 13, и она уже понимает механизм манипуляции. Это ужас, а не ребёнок, и не стоит всегда обвинять родителей в том, что дети вырастают такими. Есть патологические лжецы и люди с гнилью внутри. Этому не учат в школе.

 8. Надія Куценко
  Надія Куценко
  Hace 6 días

  Отак іти на чужих дітей

 9. Ярослава Швець
  Ярослава Швець
  Hace 6 días

  отак ростити чужих.батькові з його гнидою душею наплювати-лоба б'є.а діти шантажисти.зіпсували матері життя і вітчиму і осиротили маленького. карма буде і хай буде

 10. Irina Yektin
  Irina Yektin
  Hace 7 días

  Воспитали монстров, вот уж детки....

 11. Alina CrossStitch
  Alina CrossStitch
  Hace 7 días

  Посадят мужика ни за что, ни про что... И самое главное, что эти девочки сделаюи вывод, что любого человека можно просто оклеветать.

 12. Alina CrossStitch
  Alina CrossStitch
  Hace 7 días

  Я вообще ничего не поняла. Живу в США последние 25 лет. Когда падает снег дети также помогают убирать, как и в других семьях. Если мы на работе, то дети сами разгребали.

 13. Giulia Bortun
  Giulia Bortun
  Hace 7 días

  Була малою, сухоребра, як патик, ходила гусям , свиням і качкам за гичкою і травою . Мішка несла більшого за мене , кожен день . Огороди жара, зранку з мамою і корову тітці пасла змаленьку і прибирала.

 14. Настя Карпова
  Настя Карпова
  Hace 7 días

  Меня иногда так удивляют эксперты, сидящие в студии, особенно когда речь идёт о детях. Они будто живут в мире, где нет лжи, недопонимания, обмана и проблем со стороны подростков или детей.

 15. Галина Власенко
  Галина Власенко
  Hace 7 días

  Суп варити не будуть, сніг розгрібати не будуть - невже принцеси? Не смішіть.

 16. Поля Калинюк
  Поля Калинюк
  Hace 7 días

  А ну підкажіть ,а коли ж і хто наших дітей має навчати як допомагати і працювати ?Експерти чекаю Вашої відповіді .Дякую.

 17. Ілона Лукашенко
  Ілона Лукашенко
  Hace 7 días

  Розбалували діток,не знають ні поваги до дорослих, ні своїх обов'язків, знають тільки права качати. А ви батьки терпіть! Терпіть, і боронь боже голос повисите, чи ще гірше, вдарите по жопі разок- все, ваш дім- тюрма. Що з ж виросте з таких дітей? Нічого їм не треба, окрім телефонів, інтернету, і всього іншого матеріального, а на маму наплювати, на її бажання, на її особисте щастя, а коли виростуть, кинуть ту маму, як непотріб! Отакі дітки...

 18. Anna Prokip
  Anna Prokip
  Hace 8 días

  Рожают кучу детей от психически больных и алкашей. Женщина одним местом думает.

 19. Неля Макодай
  Неля Макодай
  Hace 8 días

  Бред.дети должны помогать.нехрен в тел.сидеть.ведущий фу,фу,чё так кричать на женщину,пусть кричит на свою жену.

 20. Anna Prokip
  Anna Prokip
  Hace 8 días

  Почему она работала ,имея новорожденного ребенка, а мужик дома посуду мыл вместо того, чтобы пахать и деньги зарабатывать.

  1. Зинаида Рыхлова
   Зинаида Рыхлова
   Hace 7 días

   Аня,так скзали же,что у него 2 инфаркта было,да и видно,что он как-то ходит странно.Наверное не может тяжёлую мужскую работу делать.У меня больное снрдце,я каждые полчаса сажусь или ложусь ,,умирать"отдохну и дальше живу.Так что я это могу понять,а раньше я бы сама так думала,как вы.

 21. Paola Vintoniak
  Paola Vintoniak
  Hace 8 días

  Я була в інтернаті і коли я прїхала на канікули до села. То тато привчав працювати. Мої старші сестри і брати мали свої обов'язки. Я вдячна татові, що навчив всього, що необхідно для життя в селі. І я дуже люблю природу, землю і на ній працювати. А коли стала мамою то прививала любов до праці і бути роботящими.

 22. Lidiiy Vrublevska
  Lidiiy Vrublevska
  Hace 8 días

  Чи в селі, чи в місті діти повинні приймати участь в виконанні домашніх справ. Якщо до 18 - ти не навчити, то і після 18- ти не почнуть.

 23. Валентина Бегей
  Валентина Бегей
  Hace 8 días

  Зачем сколько детей рожать, когда ни кола ни двора.

 24. Мария Маша
  Мария Маша
  Hace 8 días

  Отвественность родителей пред Богом это наставить детей в учении Господнем ( в Слове Божьем, прежде Новый Завет ). Но наставлять нада, только в любви. Написано: не роздражайте детей ваших, но воспитывайте их в учении и наставлении Господнем.

 25. Ири ири
  Ири ири
  Hace 8 días

  Мы с 8 лет работали на огороде, каждую субботу мытье полов, уроки делали сами, у каждого была обязанность, а тут смотри, как он посмел попросить почистить снег во дворе(((( кого мы растим? Поколение, которое без телефона и тик тока жизни не видит((((( и ещё ведущий, у которого нет детей, позволяет оскорблять родителей. Как так? Эти козы вырастут, построят свою жизнь, а мать оставайся одна и заноси перед нами сраку?

 26. Ioulia Holm
  Ioulia Holm
  Hace 8 días

  Папе никогда детей не отдавать! В секту их отдавать нельзя! Богу он працюет!!! Молится надо меньше, а обустраивать жильё больше!

 27. Marina Globa
  Marina Globa
  Hace 8 días

  Каждый раз поражает тупизна человека, который придумывает название видео...

 28. Лариса Луговская
  Лариса Луговская
  Hace 8 días

  Дети сейчас балованые . Девчат ничему не учат . Замуж идёт , ничего не умеет . Какая из таких жена и мать ? Суханов молодец . Прав 100%. . Верить можно , молиться , но ни слепо поклоняться . Все должно быть в меру . А что бегать в церковь , таскать подаяния , покупать свечки , иконки ... А попы ох как по барам зажигают с девчатами по вечерам, видели ни раз . Сверху ряса , а под нею джинсы . Главное , чтобы в душе Бог был .

 29. Tamara
  Tamara
  Hace 8 días

  але я не психолог но тут и дураку ясно что дети обманывают,первый раз в 8 ,второй раз в 11 лет это что??? он конечно может и не хороший человек,НО ДО КАКИХ ПОР БУДУТ САЖАТЬ НЕ Виновных из за таких деток хитрожоп.....в след раз это может быть чей то сын который откажет этой 13 ти летней((( жесть

 30. Tamara
  Tamara
  Hace 8 días

  в детдом их там быстро порядку научат...суханову дизлайк за тот бред что он нес на программе

 31. Tamara
  Tamara
  Hace 8 días

  что вы несете идиоты.как так не помогать родителям??? не почистить снег,ни помыть посуду, я с 6ти лет все это делала,и корову доить с 6ти лет начала....аж взбесили

 32. Антонина Матяж
  Антонина Матяж
  Hace 8 días

  Биологический папанька,очень странный, морозом прихвачен !

  1. Натали Гончарук
   Натали Гончарук
   Hace 5 días

   Кукукнутий на всю голову!

 33. качуча калина
  качуча калина
  Hace 8 días

  Один чоловік хворий на голову, другий як алкаш з ураженням цнс

 34. Mariia Danyliuk
  Mariia Danyliuk
  Hace 8 días

  Сучасні експерти,психологи і ведучі дуже багато прав дають дітям,і тому діти ростуть безвіповідальними і лінивими

 35. Annİ Naklab
  Annİ Naklab
  Hace 8 días

  Суханов ты по ходу не МНОГО мозгом едешь, живя в селе ничего не нужно делать 🤯🤔🤔. Там куча роботы, а не так как они сейчас в телефонах сидят и Н.ХУЯ не хотят делать!!!

 36. Umm_Imran
  Umm_Imran
  Hace 8 días

  что то не понимаю...Почему помощь детей вызывает такой ажиотаж???Ну давайте тогда в попу дуть, пусть сидят на стуле, не ругать, ни воспитывать, ни приучать к труду. Что с ним вырастит тогда??Еще и орут на маму за это. Что с нашим миром

 37. Anna Lashko
  Anna Lashko
  Hace 8 días

  Эти дети кого хочешь посадят и матери не дадут жить ни с кем муж этой женщине не виноват

 38. Эдуард Кац
  Эдуард Кац
  Hace 9 días

  сымя матюкливих

 39. Sevgi Valentina
  Sevgi Valentina
  Hace 9 días

  Bojeçki krasivaya jenşçina no dura 😕 muj çto odin çto drugoy polnıy durdom😯😡

 40. Людмила Луи
  Людмила Луи
  Hace 9 días

  Разговор по телефону, без невербального контакта и на этом основано все обвинение... Мать не доминанта, не имеет влияния на старших, имели они ввиду ее... Отчим не берет на себя ответственность быть доминирующим, ну и с другой стороны видим почему - сказал помогать, нафиг послали, еще и к ментам пошли с надуманными обвинениями. И по факту. Девочка захотела разлучить отчима с мамой, девочка пошла и сделала. А в студии такие - ну да, выбирайте детей! Мишион комплит, семья разрушена

 41. Вита Глущенко
  Вита Глущенко
  Hace 9 días

  Коли вийшов біологічний батько,то це ж жах!!!

  1. Елена Могила
   Елена Могила
   Hace 3 días

   Ужас как такого побить можно 😱😱😲

  2. Олеся Акунец
   Олеся Акунец
   Hace 6 días

   Вот-вот,дочки в отца. Гены...

 42. Diana Kirosca
  Diana Kirosca
  Hace 9 días

  Смотрю на мамашу в прединтервью и в студии-два разных человека. Визажисты программы хорошо поработали над ней.

 43. O.R.
  O.R.
  Hace 9 días

  Маньку , лентяйку на детектор лжи , вместе с сестрой .

 44. Svetlana K
  Svetlana K
  Hace 9 días

  Первый трудовой день у меня был в 8 лет Мы с мамой перенесли большую машину навоза на огород До 8 лет были ещё уборки в доме подметание двора прополка огорода Берегли родителей понимали что родителям тяжело

 45. Оксана Киселева
  Оксана Киселева
  Hace 9 días

  🤔 Ничего криминального и ужасного не вижу. Нормальные родители, сами в шоке от происходящего. Да и дети наши обленились ( которые услышали какой-то закон касающиеся их). Обленились, а ещё дистанционно обучаются. Даже с квартиры выходить не надо.... Чума 21 века. Гаджеты

 46. Lidia Shnaider
  Lidia Shnaider
  Hace 9 días

  Діти повинні мати обов'язки по дому,, а не сидіти 24× 7 у інтернеті...

 47. LAKER LAKER
  LAKER LAKER
  Hace 9 días

  Фигня

 48. Наталья Никишина
  Наталья Никишина
  Hace 9 días

  Да в селе дети с самого маленького возраста работают, помогают, по дому, по хозяйству, со скотиной, это нормальная практика, в селе никак иначе.

 49. Яна Коваленко
  Яна Коваленко
  Hace 9 días

  Мама похожа на ведьму,страшная женщина

 50. Axi Dudova
  Axi Dudova
  Hace 9 días

  Пустой выпуск.просто ни о чём

 51. vika
  vika
  Hace 9 días

  Ах, ну да, надо же про меня вспомнить, конечно, но у меня история то правдивая была😒

  1. Ольга Царёва
   Ольга Царёва
   Hace 7 días

   Кто вспомнил, и что за история??? Извените.

 52. наталя пецентій
  наталя пецентій
  Hace 9 días

  Суханов, ты де коли тупий і дурний, як валянок. Шуруй в свою Росію і вчи своїх соотєчєствєнніков, чесне слово, ты вже надоїв.Дівчата,не дівчата, а погане слово, бо вони вже думають про чоловічі геніталії. Вони що, хотять вчитися, боже упасі, гуляти.... Вони вже показали себе, а що далі? Обісрали людину, спаплюжили, довели до тюрми. Жінки, якщо ваші діти не признають другого чоловіка, то краще не заводьте сім'ю, бо через ревнощі страждають невинні.

 53. Інна Даніленко
  Інна Даніленко
  Hace 9 días

  60 лет бомж бомжом.а второй такой же дед

 54. Irina S
  Irina S
  Hace 10 días

  Татьяна Незенко, Вы такая Умничка!!! Куда тем психологам до Вашего ума, "чуйки" и опыта!

  1. Тетяна Незенко
   Тетяна Незенко
   Hace 9 días

   Дякую за вашу думку! Мені дуже приємно❤

 55. Катя Ворона
  Катя Ворона
  Hace 10 días

  19,56 ОЛЕКС1Ю, ВИ ЧУДАК. Д1ТИ МАЮТЬ ДОПОМАГАТИ БАТЬКАМ. АЛЕ ЦЕ ВСЕ, ПО МОЕМУ, В1ТЧИМ СКАЗАВ, ЩОБ ПРИЗУПИНИТИ ЇХНЮ СУПЕРЕЧКУ. ЦЕ МОЯ ДУМКА. МИ ДОПОМАГАЛИ БАТЬКАМ У ВСЬОМУ, 1 ЛЮДИ БУЛИ ДОБР1Ш1. А ЗАРАЗ ЧУТЬ ЩО СОЦСЛУЖБИ. Я Б, НА М1СЦ1 МАМИ, ДОЗВОЛИЛА ЗАБРАТИ 13-Р1ЧНУ В 1НТЕРНАТ,ХАЙ ПОЖИВЕ ТАМ ТОД1 ОЦ1НИТЬ, МАТ1Р 1 С1М Ю. А МАМА МОЛОДА КРАСИВА 1 МАЄ ПРАВО НА ЩАСТЯ.

 56. Tetiana Matenchuk
  Tetiana Matenchuk
  Hace 10 días

  Есть ли у Суханова "заслуженый" артист драмтеатра... нужно дать.. а еще он мне гнома напоминает.. Я отношусь с уважением к Алексею но вижу в нем театрального артиста..

 57. Інна Даніленко
  Інна Даніленко
  Hace 10 días

  Боже шо за дед.какой це тато?Шо мамаша шо тато пипец

 58. Наталия Савицкая
  Наталия Савицкая
  Hace 10 días

  Хахаха,мужлан сам в полиции подписался,что "розбещення було". А написанное пером-не вырубишь топором. Раз сознался,придется отвечать.

 59. Мила Григ
  Мила Григ
  Hace 10 días

  Незенко Т, Маляр А , Ефимова В - умнейшие красотки.

  1. Ольга Царёва
   Ольга Царёва
   Hace 2 días

   @Тетяна Незенко 👍💐👏

  2. Тетяна Незенко
   Тетяна Незенко
   Hace 2 días

   @Ольга Царёва, це дійсно я, адже мені завжди цікаві результати моєї роботи, а хто ще, як не глядачі, можуть надати оцінку! Дякую за Вашу думку❤, але так само, готова сприймати і конструктивну критику, без цього ніяк! Щодо цієї справи, скажу, навіть, більше, дівчатка вже визнали, що обмовили вітчима, але суд, на жаль, буде. Ще повоюєм!!!

  3. Ольга Царёва
   Ольга Царёва
   Hace 7 días

   @Тетяна Незенко да ладно, это вправду Вы??? Действительно профессионал и очень симпатичная женьщина💐. Думала, что Вы эти коментарии читать не будете. Но, если это действительно Вы - знайте, что у Вас есть поклонники💐

  4. Тетяна Незенко
   Тетяна Незенко
   Hace 9 días

   Дякую за вашу оцінку❤!

 60. Подземный Житель
  Подземный Житель
  Hace 10 días

  Помогать нужно с детства, с самого детства лет с 5 учить ребенка убирать за собой , потом и по дому по тихонько учить убирать , по лгать на огороде и т.п Если этого всего не будет с детства то увы в в 11 13 лет ты уже не заставишь это делать . вырастет безработный никому не нужный человек сидящий всю жизнь на шее у мамы , а после ее смерти , сопьеться и пропадет...

 61. foreigner
  foreigner
  Hace 10 días

  Первый муж "волшебный" на всю голову.Как симпатичная женщина могла выйти замуж за такое чудо в перьях ?

 62. Галина Сагайдак
  Галина Сагайдак
  Hace 10 días

  Такий здоровий мужик, живуть як у сараї, алкаш .

 63. וסילביץ ריטה
  וסילביץ ריטה
  Hace 10 días

  Дети разбалованные, в детский дом на перевоспитание

 64. Іванишин-Писар Анна
  Іванишин-Писар Анна
  Hace 10 días

  Мама красуня,добре що розвелася з отим городнім опудалом.Дочок віддати батькові нехай примусово моляться чим ви думають як оббрехати маму і вітчима.

 65. Аріна М
  Аріна М
  Hace 10 días

  Угу. Чудовий принцип: я страждав і не здох - нехай інші страждають; я живу в лайні - нехай всі живуть; мене били і не вмер - дітей теж можна бити. Те, що хтось у 5 років пас чи доїв корову ще не означає, що це норма. Це лише означає, що вашим батькам не було до вас ніякого діла і вони були зайняті іншими справами. А я знаю купу реальних випадків, коли корова буцнула дитину чи кінь лигнув, бо батьки кидали дітей на дорослі справи або просто не дивилися за ними. Вижили - молодці.

 66. Наталья Зайцева
  Наталья Зайцева
  Hace 10 días

  Нормальные родители!

 67. וסילביץ ריטה
  וסילביץ ריטה
  Hace 10 días

  Ведущий сошёл с ума?помощь родителям это преступление?

  1. Elena Stolyarenko
   Elena Stolyarenko
   Hace 2 días

   він з колиски актором був. хады туда-сюда. не царское это дело- помогать матери и кому там рядомживущим

 68. Valentina Petrenko
  Valentina Petrenko
  Hace 10 días

  Боже це так ще живуть люди...?тільки пити і дітей штампувати....ПОЗОР!

 69. Аріна М
  Аріна М
  Hace 10 días

  У мене згоріла дупа. Тобто, для коментуючих нормально, щоб чужий дятько матюкав їхніх дітей і виганяв у завірюху, у -10, кидати сніг та длубати кригу?! Серйозно? Дівчаток 8 і 13 років, щоб там з дитинства застудили все, що можна і звикли вкалували, як коняки, як їхня мамка, коли бугай у хаті сидить. Тьху! І нічого страшного, що коли цей бугай напивається, то іноді показу дітям член і просить торкатися - він же це "по синці", іноді, не ґвалтує ж, а то дівчатка просто неправильні і ліниві - не хочуть кригу в мороз длубати і кидати, а ще не хочуть терпіти в хаті п'яне бидло, що їх ображає і показує статеві органи.

 70. Аріна М
  Аріна М
  Hace 10 días

  Чим ви дивитися, шановні захисники відчима?! 1.) Перевірка на поліграфі показала, що заявлені розпусні дії Руслана мали місце, коли він п'яний! Тобто, дівчата не брешуть + цей відчим ще й п' є. 2.) При бажанні поліграф можна обдурити! 3.) Психолог поспілкувалася з Марією і висновок: дівчинка не брехала про життя вдома, що відчим ображає, матюкається, п'є; «дівчинка розповідала деталі, які не могла вигадати» - цитата психолога! Він не педофіл в класичному розумінні, а час від часу розбещує дитину, коли п'яний.

  1. Наталія Коба
   Наталія Коба
   Hace 7 días

   Передачу обрізали там де поліграфу рідний батько відповів, що при розмові з Марією вона підтвердила той факт, що вітчим був тверезий. Не робіть висновків, коли не знаєте напевно.

 71. Vasyl Stetsiv
  Vasyl Stetsiv
  Hace 10 días

  Суханов: Те що я зараз чую,мені на голову не налазить! 😱😉👏

 72. Аріна М
  Аріна М
  Hace 10 días

  Мама якась дивна. Дитина каже, що відчим показував член і ліз до неї - "мама" не просто не вірить, а ігнорить; мамина подруга каже, що їй Руслан показував член - не вірить і лише запитала в нього чи це правда, він сказав "ні" і на цьому все скінчилося. Члена мама забила на своїх дітей і від того пішли всі проблеми.

 73. Аріна М
  Аріна М
  Hace 10 días

  В передачі, де дівчинка 6 років на батька і дядька вказала, що ґвалтувати - ТАМ ДИТИНУ БИЛИ І ТИРАНИЛИ ДВОЄ ЗДОРОВИХ КУГУТІВ І ВОНА ХОЧ ТАК НАМАГАЛАСЬ ВРЯТУВАТИ СЕБЕ І МАМУ ВІД ПОСТІЙНИХ ПОБОЇВ І ЗНУЩАНЬ!!! Треба було їй терпіти, як терпіла її мама-інвалід?! Тут дівчатка теж не просто так звинувачують відчима. Тато - фанатично віруючий блаженний чудік, що живе в гаражі; мама - била чоловіка, гуляла (то тепер не проміняє дітей на штани?); відчим - не працює, змушує дітей в мороз кидати сніг, за 7 років не знайшов спільну мову з дітьми.

  1. Аріна М
   Аріна М
   Hace 10 días

   @Наталія Коба Нууу, якщо на передачі не довели, що гуляла, то все добре? 5 дітей, яким не може дати раду і нікчемний відчим, що ображає дівчаток зовсім не норма. Сподіваюсь, що відчим тепер сам утилізується з їхнього життя або хоча б не буде пити і лізти до дітей.

  2. Наталія Коба
   Наталія Коба
   Hace 10 días

   Те що гуляла-то брехня

 74. Аріна М
  Аріна М
  Hace 10 días

  Чи мало історій, коли жінки міняли дітей на х*я?! На жаль, дуже багато! Просто так нічого не буває. І закрутки робив, і посуд мив, і за 7 років не зміг налагодити відносини в родині, і пішов на купу дітей. Запросто міг і образити дітей. Треба вивчати ситуацію, а не "діти ліниві набрехали", а через кілька років розкриється трагедія і тоді будуть квохтати "чого ж ви нікому не говорили, що вас розбезчували/гвалтували". 🤦🏻‍♀️ І скажіть мені, що за садюги у вас батьки, що коментатори вважають нормальним в - 10 у завірюху розкидати сніг і зішкрібати кригу?! Дівчаток у 8 і 13 років змушувати розкидати сніг морозом нормально? Ок, зварити суп, але нехай той легейда кидає сніг, а не скидує це на чужих дітей! Хорошого відчима через 7 років в родині діти гнати не будуть, не все так просто. І ніяка дівчинка не захоче жити в гаражі з батьком, діти тягнуться туди, де краще.

 75. Елена Кравченко
  Елена Кравченко
  Hace 10 días

  Дочь подруги(45 лет) говорит-мама мало ты меня била за гульки только медучилище закончила била бы больше мединститут бы закончила

 76. Татьяна Черная
  Татьяна Черная
  Hace 10 días

  Сейчас дети очень хитрые и злобные. Ничего здесь нет плохого в том чтобы помогать родителям. Привыкли наши детки иметь все на шару,потом и вырастают черт знает кем. А потом уже смотрим другие передачи,как подростки убивают,избивают,пьют,гуляют и ещё кучу можно перечислять. Ничего плохого нет в том что если тебя попросили помочь по хозяйству что то сделать .

 77. Виктория Головкина
  Виктория Головкина
  Hace 10 días

  при замечательном муже - жена в сроке 1 есяц ребенку не пойдет на работу, чтобы прокормить семью

  1. Олеся Акунец
   Олеся Акунец
   Hace 6 días

   В ,Европе,например,нормально,когда отец сидит в декрете,а мать работает. Там 50 на 50.

 78. Готовим вместе с Анютой !
  Готовим вместе с Анютой !
  Hace 10 días

  Анечка, как всегда на высоте, как только есть Анечка Маляр, обязательно смотрю передачу до конца, знаю все передачи с её участием будет на УРа!!!

  1. Готовим вместе с Анютой !
   Готовим вместе с Анютой !
   Hace 3 días

   @Натали Гончарук Она всегда гарна!!!!!

  2. Натали Гончарук
   Натали Гончарук
   Hace 5 días

   В цій передачі вона по особливому красива!!!

 79. Елена Ц
  Елена Ц
  Hace 10 días

  Какое чудо а не мужик

 80. Елена Ц
  Елена Ц
  Hace 10 días

  Отрезать и выкинуть собакам

 81. Елена Лузан
  Елена Лузан
  Hace 10 días

  Ахаха, ну и отец родной со своими молитвами, дети сами буду выбирать молится Богу или нет. Бог в сердце, а не на показ.

 82. Ksenia Grimbovskaya
  Ksenia Grimbovskaya
  Hace 10 días

  Діти з народження - чистий лист. Потрібно звинувачувати батьків. Є багато причин, чому діти ідуть на брехню. Мені здається, що мама більше звертала увагу на свого чоловіка, і не дала тієї уваги та піклування до дітей.🤷🏻‍♀️

  1. Ksenia Grimbovskaya
   Ksenia Grimbovskaya
   Hace 8 días

   @Tamara одне діло, що Ваші батьки заробляли, а друге діло, коли інтереси чоловіка були вищими за дитячі. Діти не винні в тому, що вони виросли ледащом. Вас батьки привчили до праці та поваги ? А їх ні.

  2. Tamara
   Tamara
   Hace 8 días

   а вам не кажется что дети многого хотят??? мои родители пахали с утра до вечера, что бы нас прокормить,о какой внимании вы говорите...я должна теперь ее упрекать?? и винить во всем??? виновата вседозволенность,интернет из которого они все это черпают...и думают что можно оговорить отца,мать ...в детдом их там много любви и внимания...13 лет лентяйки...

 83. Aleksander Hrossu
  Aleksander Hrossu
  Hace 10 días

  Se. Saise im Ukraine Filen mit Familien Saise maxen Saise Ukraine

 84. Надежда Руденко
  Надежда Руденко
  Hace 10 días

  Суханов не переигруй.

 85. Ferrero Rocher
  Ferrero Rocher
  Hace 10 días

  Дівчата хоч і не святі але я думаю що вони про « хочеш доторкнутись» не придумують.

 86. Вера Хромова
  Вера Хромова
  Hace 10 días

  Жесть еще и сделали виноватым, ремня таким деткам, и к папаше в келию поклоны бить, там ни телефонов, ни компа, даже телика нет. Быстро вспомнят мать родную. Если мать сейчас пойдёт у них на поводу это все конец, они начнут гнобить её ещё сильней дети не должны указывать родителям.

  1. Зинаида Рыхлова
   Зинаида Рыхлова
   Hace 7 días

   @Аріна М Ты дурна,цi шо?

  2. Аріна М
   Аріна М
   Hace 10 días

   Яке горе: безробітний дядько пив, матюкав дітей, виганяв на мороз і показував їм статеві органи, а його посміли зробити винним! Це все діти винні, не захотіли терпіти знущання у рідному домі та торкатися х*я відчима! Треба дітей покарати, щоб не сміли в'якати і просити допомоги, щоб шанували маму, яка їх проміняла на штани.

 87. orange938
  orange938
  Hace 10 días

  Мамаша вже старіє, це видно, вона вже не молоденьке яблучко. А йобар вже пристає до 13-річної і восьмирічної дівчинки. Я думаю він приставав. В Україні мужики помішані на пісках незайманих. Це в них в крові.

 88. Любовь Мелешко
  Любовь Мелешко
  Hace 10 días

  Самое страшное для родителей это не благодарные дети.

  1. Аріна М
   Аріна М
   Hace 10 días

   А за що тут діти мають бути вдячні?! За те, що не зґвалтував по п'яні, а лише показував член і ображав? Так ще не вечір, мама відчима ще не вигнала.

 89. orange938
  orange938
  Hace 10 días

  Навіщо розведені жінки з дітьми а ще й з дівчатами проводять додому чужих йобарів ? Вони що не розуміють що чужі йобарі ніколи татом не стануть для чужих дітей. Я наприклад не провела б якого та мужика якщо в мене були діти а ще тим більше дівчата.

 90. Любовь Переписка
  Любовь Переписка
  Hace 10 días

  Мої дочкі 13 років,на літні каніколи вона пішла на місяць на роботу, заробила 1100$ Правда в Чехії ми живемо. Купила собі колечко золоте, наушніки, а ще залишились кошти поїхала в Україну бабці подарунків накупила.

  1. Ольга Царёва
   Ольга Царёва
   Hace 7 días

   Молодец, моей тоже 13,но я не представляю, чтобы она работала. Правда, молодец, уважаю!!!

 91. Валентина Петрова
  Валентина Петрова
  Hace 10 días

  На месте отчима ушла бы из этой семейки , ,призвезденной, пока еще чего - нибудь не придумали, Мама красивая,👍👍👍 вот ее жаль ,детей обожаю ,но этих срочно на перевоспитание ,, старших , врунишек!!!!!

  1. Iryna Hult
   Iryna Hult
   Hace 4 días

   согласна с вами.. Дети смотрят интернет, набираются разной информации развивается не ум а разные хотелки... могут мужика посадить, тем более создан прецентент Значит - работает! в дальнейшем манипуляции только усилятся... беги, мужик, иначе посадят!!!

 92. Лена Белякова
  Лена Белякова
  Hace 10 días

  Не понимаю какого хера выходить замуж, если дети мужика изначально не приняли, не ужели ума не хватает завести роман на стороне и детям хорошо и бабе, так нет двоих мало надо дальше плодить, интересно если бы отменили материнский капитал также плодили бы. Извините, но по другому не могу, взрослые зарабатывают на детях, а дети на таких родителях

 93. Larysa Gaymann
  Larysa Gaymann
  Hace 10 días

  Суханов,а вы тоже по дому не помогали родителям?Например,сходить в магазин за хлебом или молоком.У меня дочь в 7 лет прекрасно с этим справлялась.Помыть посуду за собой тоже не составляло труда.А если в 13 лет девочка только научилась хитрить и врать,то из этого неизвестно что получится(к сожалению)

 94. Larysa Gaymann
  Larysa Gaymann
  Hace 10 días

  Глядя на этого мужика,понятно,что его оклеветали!А тем более,когда в конце сказали как они с ним торговались.Девченки мерзкие!

 95. Larysa Gaymann
  Larysa Gaymann
  Hace 10 días

  Я не поняла,почему Суханов разыграл трагедию,что девочек заставляют помочь по дому???У каждого в семье по силам должны быть свои обязанности.На то она и семьЯ!А тем более,что если сидят только в интернете или грызутся между собою.Почему не занимаются в каких-то секциях,кружках?Когда мне было 10,5 лет маму с маленьким братиком положили в больницу я сварила свой первый борщ(папа,кстати,очень похвалил,сказал,что было очень вкусно).Потом в 11 лет на летних каникулах смотрела за маленьким братишкой,потому что тогда декретных по 3 года не давали и родителям необходимо было работать.Со средним братом помогали с уборкой по дому,по хозяйству.И я не считаю,что это было наказанием.Нет,дети должны помогать родителям,хотя бы только потому,чтобы потом не вырасти трутнями и бездарями.

  1. Аліса
   Аліса
   Hace 10 días

   Вероятно, таков сценарій єтого вьіпуска, к сожалению....

 96. Mariana Burlak
  Mariana Burlak
  Hace 10 días

  Яке знущання? Ви там всі з'їхали з глузду? Ведучий, включи голову, на вашу думку діти повинні вилежуватись на ліжку з гаджетами? А їм все підносити під ніс? У мене син у 5 років, сам розігріває їжу у мікрохвильовці, робить салат з овочів і чистить своє взуття. І при тому сам ініціатор. Я ізвєрг?

 97. Anna Vozna
  Anna Vozna
  Hace 10 días

  Пан Олексій це не знущання з дітьми вони повинні все робити я в своєму житті була малою і все робила мені тоді було 7 років ідо тепер працюю.

 98. Marta Oros
  Marta Oros
  Hace 10 días

  Я працювала на городі , сіно збирали , і варення допомагали робити , але я це по власному бажанню ,бо жаліла свою маму , не хотіла щоб вона сама працювала.

 99. Мейдыч Наталия
  Мейдыч Наталия
  Hace 10 días

  Длять порядок наведи папаша вместо того чтобы поклоны бить

 100. Татьяна Вагеник
  Татьяна Вагеник
  Hace 10 días

  У него на морде написано, что он сотворит что то рано или поздно.

  1. Pole Dance
   Pole Dance
   Hace 10 días

   Опять же признался. " Испугался." Если ты прав - стой на своем, требуй адвоката, детектор. Я Маше верю.